Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zed017

    csendes tag

    sziasztok!

    Sorry,ha esetleg már lett volna ilyen,vagy hasonló kérdés itt, de feltenném,remélem kaphatok valami segítséget a témában:

    webkamerát akarok nézni távoli gépről távoli asztal összeköttetéssel, az összehangolás megy, ezzel nincs is gond, a problémám az,hogy nagyon lassú az átvitel, élvezhetetlen a kamera képe és használhatatlan szinte.

    a kérdésem az lenne,hogy lehetne e valahogyan feltúrbózni a dolgot, természetesen minél gazdaságosabb megoldással.

    leírom azért az adatokat:

    két notebook, mindkettő 7,2 mbit/sec-os mobilnettel, egyik pannon,másik tmobile. /nincs belassítva a net,v ilyesmi/

    egyik gép dual core 2gh, másik csak pentium 3, de nem túl lassú, 1150mh-es, szóval viszonylag megfelelhet ennek a feladatnak- szerintem-
    próbáltam először az xp távoli asztal kapcsolatát, ennél már gyorsabbnak tűnt viszont a logmein, de még nagyon lassú így is.

    a lényeg végülis az lenne, hogy a webcam képe minél jobb minőségben és gyorsabban jöjjön át, más nem számítana nekem, külön erre használnám csak az egyik gépet.

    esetleg valami technikai megoldás?

    azt szeretném tudni,h ezekkel az eszközökkel megoldható e egy elfogadható minőség,vagy bele kell fektetni komolyabb rendszerekbe,kamerákba, illetve,hogy ezekből mit lehet kihozni..

    a témáról annyit tudok, amit pár órában olvastam:D

Új hozzászólás Aktív témák