Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betpsol

    újonc

    Tegnap vettem egy Wayteq 700 qci tabletet. BORZASZTÓ. Őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy hibás vagy ennyire rossz. Konkrétan a 2 éves alcatel telefonom 1 maggal gyorsabb, mint ez néggyel. A swipe (seprés) egyszerűen nem működik a tabon, nem görgeti a képernyőt szinte semeddig. A képernyőváltások akadnak. Sajnos voltam olyan hülye, hogy elhittem valami gyengeelméjű fórumozónak, hogy a fólia tehet róla, így már vissza nem vihetem, mivel leszedtem. Egy mosogatószivacs puha felével megtöröltem erre összekarcolódott a felület, a telefonomon ugyanezt 10x megpróbáltam semmi karc, pedig nem gorilla-glass!!! Egyszerűen nem hittem el, de ottmaradt rengeteg karc a szivacs puha felétől, szóval teljesen esélytelen visszavinni.

    Azért kezdtem ezt a topicot, hogy mások is hozzászóljanak, és megtudjam, hogy az enyém hibás, vagy másé is ilyen gagyi-e, és ha igen, akkor erre figyelmeztessük utastársainkat is!

    Ami nagyon érdekel az a swiping. Tényleg nálatok is ilyen? Az én androidjaimon csinálok egy söprést, és jó sokáig fut a képernyő, a 700QCI-n meg amint leveszem az ujjam a képernyőről megáll. Próbáltam neten rákeresni, de ilyen hiba egyszerűen nincs a neten, vagy én nem találom. Gondolom ezt sem lehet beállítani, csak főzött ROMban, persze én arra gyanakszom, hogy direkt állították ilyenre, hogy kevésbé legyen feltűnő, hogy mennyire gyenge minőségű.

    Előre is köszi a válaszokat.

  • betpsol

    újonc

    válasz korcsillio #2 üzenetére

    köszi, de akkor odaadják másnak, és a karcok miatt ezt nem venné be a gyomrom

  • betpsol

    újonc

    válasz korcsillio #4 üzenetére

    köszi, más is ezt tanácsolta, holnap megpróbálom, de sztem, ha nem estek a fejük lágyára nem fogják visszavenni. Egyébként ez megdöbbentő, hogy a fólia levevése után egy steril mosogatószivacs és egy mikroszálas törlőkendő ilyen károkat okoz benne. Most megint kipróbáltam a telefonom képernyőjén ugyanezeket. Már szinte dörzsöltem, egy fél karc nem keletkezett.

    Ennek ellenére érdekelne mások véleménye is a készülékről, mert semmilyen online tesztet nem találtam róla. Az antutu pontszáma 97xx lett, ami 4magoshoz képest igen gagyi sztem.

    Azt is jó lenne kideríteni, hogy mi a készülék eredeti neve (RAMOS?) és cikkszáma, hátha a wayteq-esnél van jobb ROM rá.

    Ha van/volt valakinek ilyen gépe, akkor szóljatok hozzá! Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák