Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toma

    tag

    Most már pár óra használattal a hátam mögött....A tablet anyaghasználata minőségi benyomást kelt, ad hoc jelleggel ugyan, használat közben meg-meg reccsen a készülékház.A kijelző szépnek mondható, fényereje több mint elég, maximumra állítva.Az akkumulátor gyenge pontja volt az elődöknek, de ebben a készülékben jelentős, érezhető a pozitív javulás az üzemidő terén.A játékok, számomra most először élvezhető szintre emelkedtek ,ami a tablettel való játékélményt illeti.A GPS hibátlanul teszi a dolgát én Sygic és IGO programokkal próbáltam ki eddig. Számomra nagy vizuális élmény 8"-on a navigációs programAz érintőképernyő ritkán, de hibázik, az idegesítő szint alatt, véleményem szerint.Az FM rádió valóban egyszerű, a célnak megfelelő extraszolgáltatás.A zenéket jó minőségben hallgathatjuk, természetesen inkább fej, vagy fülhallgatóval, de szükség esetén megfelelő hangot ad ki a beépített hangszóró is.Én egy bluetooth- os hangszóróval, egy Boombar- al használom, több mint elégséges számomra.Egyelőre ennyi észrevétellel tudok szolgálni, nézzétek el nekem, nem vagyok szakcikk író, az írásom egyéni véleményt tükröz.

Új hozzászólás Aktív témák