Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    válasz Sotyks94 #297 üzenetére

    Nézd ha a posztert szeretnéd akkor azt válaszd. Kérdés, hogy megér neked a poszter, a tok, meg a lemez, 4 barbi ruha, meg esetleg egy kézikönyv még plusz 4-4.5 ezer forintot.
    Mert ahogy nézem ez a tripla dlc csomag, konkrétan 4db skin.
    Ha meg veszel kb 6-7 ezer forint közt egy uplay-es special edtion-t akkor meg megkapod az 5 skint, meg az alapjátékot.

    szerk:
    bassza meg azt hittem mind az 5-öt megkapjuk most vettem még csak észre a ubishop-ban hiába ott van hogy Preorder now and get the complete pack of Watch-dogs Skins., az 5-ből 4 skin ismertetője után zárójelben ott van a except for PC Download. Basszák meg, mindegy, reméljük egy-két hónap múlva fillérekért meg lehet venni, bár engem hidegen hagy, mert mindig is utáltam az ilyen előrendelői boost-kat. Nem kell nekem boost, hogy már a kezdetén overpowerd legyen Aiden és ne legyen kihívás a játék. A skin-ek meg jópofák, de én mindig szinte az alapot kedvelem a legjobban.

    Szóval lényeg a lényeg a digital-lal csak 1 db skint kapsz igaz, de jóval olcsóbb, és nem fog a polcon porosodni a doboz.
    Légy környezetbarát, vegyél nvidia kupont. Ez az én mottóm.:D

Új hozzászólás Aktív témák