Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz xpedient #865 üzenetére

    A visszaküldésről már volt szó, hogy a postán (vagy ott megmondják, honnan) kérni kell valami papírt ami majd igazolja, hogy cseregarancia lesz és az ÁFÁt már megfizetted. Vagy valami ilyesmi.
    Kínába ugye te fizeted a postát, visszafelé nem. Az ugyanúgy ingyenes neked.
    Én visszaküldeném.

    Nyugodj meg, az érintőkijelző a proximity. Szét is szedted, láttál te valahol a panelen bármilyen szenzort is?
    Ki is próbáltad, hívás közben az ÉK felső részéhez közelítsd két ujjadat keresztben, nem kell hozzáérni. Ki fog kapcsolni. Márpedig ott ugye semmi sincs, csak az ÉK.
    Kikapcsolni a kikapcsolást ( :) )valami mókolással talán ki lehet, de akkor telefonálj úgy, hogy se az arcod, se füled ne érjen a telóhoz. Nem hiszem, hogy sikerülni fog. Nem a világítás miatt találták ki, hanem hogy közben véletlenül se kapcsolgass semmit. Az más kérdés, hogy az ÉK-vel automatikusan kikapcsol a képernyő is.

    Próbáld meg az időzített képernyőkikapcsolást (tehát amikor nem használod, magától x idő múlva kikapcsol) hosszabb időre venni. Nekem úgy tűnik, hogy akkor van gond, ha a hívás hosszabb idejű, mint ez az időzítés. Tehát ha mondjuk 1 perc múlva kapcsol ki tétlenség miatt, akkor ennél hosszabb hívásoknál jelentkezik a probléma. Mintha :) Egy próbát megér.
    Nekem még sosem maradt fekete, ha hívtak.
    Egyébként egyetlen egyszer csinált nekem ilyet, amikor negyedórás beszélgetésem volt. Különben egy hívásom átlag fél perc.
    Az új ÉK-vel rendben működik.

    A romokhoz való hozzáállásomat már leírtam :)

    .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák