Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz Taru #618 üzenetére

    Attól tartok, ennek a fostalicskának semmilyen firmware nem fogja megoldani a problémáit (az enyémen az eredeti van és nem is óhajtom változtatni. Mindegyik firmware-el jelentezik mindegyik probléma, nem szoftveres gond lesz ez. Remélem, nincs igazam). Most én darabokra szedtem az enyémet, jól megnéztem az egészet, teljesen korrekt. (Persze, hiszen a gyártósor az pöpec). Mondjuk a fémszivacs, ami a kijelző fém hátlapját hivatott összekötni a panel árnyékolólemezeivel, az nem érintkezett rendesen, kapott egy kis alufóliát, de nem hiszem, hogy bármilyen vizet is zavarna.
    Összeraktam, ugyanúgy fos volt az érintőképernyő, közel voltam hozzá, hogy földhöz vágom az egészet, úgy legalább tuti tudom, mi a baja... :DDD

    Aztán akksi ki-be, tekergettem, újraindítottam és most megint tökéletes, de hogy meddig...
    És egyáltalán, miért kezdett szarakodni? Eddig semmi gond nem volt vele.
    Simán könyvet olvastam, kézben tartva aztán elkezdett bohóckodni. És tényleg olyan, mintha a lenti középső és/vagy jobb oldali gomb "beragadna" ilyenkor.
    A kijelzőt és az érintőképernyőt nem akartam kifeszegetni a keretből, de szívesen megnézném, milyen gyártmány az érintő. A chip az mondhatni mindennapos, ezer cuccban használják...



    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák