Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fecg21

    aktív tag

    válasz Torry #217 üzenetére

    Persze hogy nem érted, ha nem vagy hasonló helyzetben-nehéz is lehet. Nem, nem személyeskedésnek szántam.
    Nem ez volt az első telefon rendelésem, vettem már néhány telefont a kínaiaktól, eddig ez az első amivel problémáim vannak. Azért vagyok/voltam kiakadva mert ennél a telefonnál-tudtommal-még csak azt sem tudod megtenni hogy alkatrészt rendelsz hozzá, mert úgy tudom hogy még mindig nincs...Ha nem sikerül megmókolni akkor van egy 31K-s levélnehezékem. Azt azért nem mondanám hogy gagyi lenne a teló minősége, leszámítva a problémámat egész korrekt a telefon, legalábbis gagyinak azért nem mondanám. A szenzorokból kissé kevesebb van a megszokottól, a rádiós részek elvileg gyengécskék, valami még mindig szívja az akkut.A GPS-nek még nem estem neki, bevallom nincs hozzá türelmem, meg úgy nem is nagyon érdekel a GPS. Vidéken lakom, de például Pesten odatalálok bárhová, ha máshová megyek, akkor meg nem egy telefonos GPS alapján találok oda. Jó nekem egy mezei GPS is.

    RVR400 köszi az infót, ezt meg fogom próbálni, bár hogy mennyi esélyem van a sikerre az kérdéses. Elméletileg még van ott annyi ragasztó hogy azt kissé felmelegítve vissza tudjam állítani az eredeti állapotokat-vagyis azt amilyennek kellene lennie a telónak normál esetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák