Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz McAdam6 #17521 üzenetére

    Fritz!Box Fon 7170-es a legregebbi es legolcsobb VoIP kepes router amibe ISDN telefont tudsz dugni. Gateway-t meg nem lattam digitalis keszulekhez, biztos van, de jo draga lehet. Esetleg meg a Telekom VoIP kepes regebbi speedport-ja lehet olyan, amin van ISDN keszuleknek csatlakozasi lehetosege (pl.: Speedport W 921V, Speedport W 900V, Speedport W 920V), de azokat annyira nem ismerem, amit hasznaltam az meg annyira nem volt megbizhato VoIP teren, es nekunk csak DECT-es vagy analog keszulekunk volt eddig. Ami ISDN volt (kb. 10 evvel ezelott), az mind ugy ment (ha jol emlekszem meg ra), hogy splitter, utana NTBA es ADSL modem, ill. kulon az ISDN kozpont amit az NTBA-ra csatlakoztattunk.

    Meg talaltam egy Speedport ISDN Adapter-t a Telekom ajanlataban, de nem tudom, hogy ez mennyire Telekom specifikus, es 70 euroert mar lehet venni hasznalt Fritz!Box-ot is, vagy a szerintem iszonyat rossz regi speedport-ot.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák