Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz St3ven #140 üzenetére

    Áháá, hogy én erre mérnem gondoltam. :)
    Egy kis tapasztalatmegosztás akkor részemről is. Volt tegnap 3 AC-s hívásom is.
    Első HSPA-n, kb 10 perc beszélgetés, de rengetszer szakadozott 1-1 másodpercre, kb 5-6-szor kellett visszakérdeznem összesen.
    Aztán váltottam (25/1,5-ös )WiFi-re, ott volt egy 20 perces beszélgetésem, érdekes mód én tökéletesen hallottam végig a másik felet, viszont, ő néhányszor nem válaszolt a kérdéseimre, és szinten viszonylag sokszor visszakérdezett, hogy mit mondtam, illetve az egymás szavába vágások miatt, úgy éreztem, hogy olyan 1-2 mp-et késett is, ami szerintem elég durva. Aztán volt még szintén WiFi-s 1 perces hívásom, de ott is volt legalább 3 visszakérdezés, valszeg szintén késés miatt.
    Szóval baromira nem vágom én ezt. Azt még csak megértem, hogy a Tré a maximális mobilnetes sávszélesség kb ötödrészét szolgáltatja, a garantáltnak meg nagyjából a felét se, de hogy még WiFi-n is ilyen fos legyen a vonal az már nekem magas.
    Ezekszerint mégse kizárólag a mobilnszolgáltatók szarok. Mert azt már végképp nem hiszem el, hogy a WiFi is kevés neki, hát 3 MB/s-el (!) húzom torrent-en a sorozatokat bármikor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák