Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz St3ven #105 üzenetére

    Igen a CallingCredit-et én is épp most néztem, kérdezni is akartam, hogy az hogy a francba ilyen olcsó? 7 Ft talán a mobil. És, hogy biztosan nincs-e kapcsolási díj, meg nem is SuperDeal miatt ennyi az ár? Csak mert nem az a hagyományos kinézete van az oldalnak, fele infó mintha hiányozna róla, mint a hasonszőrű társairól.
    A múlt csütörtököt egyébként hogy érted, múlt hét óta nem írták jóvá??

    Nekem egyébként ezt a számot mutatja az ActionVoip 019990371, meg te is ezt linkelted a korábbi hozzászólásodban, a példában viszont egy teljesen más szám volt a számsor elején. Az most akkor a saját számod volt, vagy ezt hova kell egyáltalán tenni? Baromira nem értem én ezt. :F

    Jah még egy dolog, te is úgy értelmezed a fizetést, meg a percdíjakat, hogy amikor veszel 10 €-nyi kreditet, akkor az ugye nem ~3000 Ft-ba kerül, hanem ~3500-ba, mert ilyenkor verik rá az ÁFÁT. Viszont akkor így a jóváírt kreditedet, már az alacsonyabb percdíjakon beszélheted le, hanem a VAT-os percdíjon. És így ez az egész egyenértékű azzal, mintha a VAT-os, tehát magasabb percdíjakkal kalkulálnál, de a 10 €-nyi kreditért csak ~3000 Ft-ot vonnának le, ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák