Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz St3ven #94 üzenetére

    De a VoipYo-nál csak a SuperDeal miatt ilyen olcsó a mobilpercdíj, ami ugye nem tudni mióta tart, főleg nem hogy meddig, azt meg a legkevésbé, hogy mennyire emelik vissza ha lejár. Amennyire eddig észrevettem minimum a duplájára. Akkor meg legjobb esetben is oda jutok, mint most az ActionVoip-pal.
    Mellesleg a phone-to-phone sehol sem kapcsolási díj mentes, még ha alaphangon nincs is kapcsolási díj az adott szolgáltatónál (lásd Help megfelelő menüpontja). Nálam ez 4,5c € az ActionVoip-nál (a konkrét összeget egyébként mindenhol erősen titkolják, csak a call details-ből lehet visszaszámolni), ahol egyébként szintén nincs kapcsolási díj. Gondolom a VoipYo-nál is hasonló kaliberrel, tehát olyan 13 Ft.-tal érdemes számolni, úgy pedig már baromira nem éri meg a visszahívásosdi. Szerintem. Bár kétségtelen, hogy mobilnettel meg végtelen szutyok, pedig most teszteltem torrenttel, HSDP-n fél MB-al szedte a cuccost. Nagyjából 10 perc volt egy 300 MB-os sorozat. Mondjuk nem tudom ez csak az ünnepnap miatt van-e, hónap közbe annyira nem mertem még eddig tesztelgetni, mert csak 50 MB-om van.

    (#95) zichie
    Régen én is erőltettem az Android-ba épülő SIP hozzáférés használatát, de nekem is rengeteget vacakolt, MobileVoip-al meg hibátlan, és igazából még inkább előnyei vannak az alappal szemben, mert mutatja mennyi pénzem van még, és többféle hívástípus is elérhető. Szóval én már nem nagyon látok rá okot, hogy SIP-eljek.

    St3even
    Te rájöttél már egyébként, hogy pontosan mire is való a Local Access Number-es elérés? Mert múltkor mikor említetted még nem érdekelt, most kezdtem el matatni, de nem tudok szünetet írni az LG tárcsázójával, ami nélkül elméletileg nem lehet bevinni a megfelelő formátumot. Oda-vissza elolvastam a leírást, de nincs benne egyértelmű utalás, hogy perdíjak tekintetébe miért jó ez egyáltalán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák