Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cosgtsrex

    tag

    Helló Mindenki!

    Hát ha csak valaki nem talál megoldást a telefonom visszahozására kiszállok a fejlesztéséből, ROM készítésből, stb.
    Már 2 használt GSM boltba is vittem, talán még elviszem egy másikba a jövőhéten, de nem fektetek bele túl sok reményt. Valószínű ott is csak visszakapnám ugyanolyan hibásan.

    Ha valaki tud olyan emberkét, vagy GSM szervízt, aki, vagy akik tutira megcsinálnák, az ne habozzon, írjon rám PÜ-t!
    :R

    Valószínű újra partícionálni, majd bootloader-t és boot-ot kellene rajta javítani (legutóbb EEP ROM hibát mondtak pl, bár sztem az épp).
    Gép ismeretlen eszközként látja, hiába társítom akárminek úgy a következő rádugásnál lehúzódik 1-2 mp után.
    Csak ismeretlen eszközként marad benn az eszközkezelőben.
    Nincs ADB híd, se Fastboot, nem lép be recovery-be sem és system-be sem.
    Eddig Odin vette észre Broadcom USB 2 Serial eszközként társítva, de ugyanúgy lehúzódott, meg azzal csak mégjobban elrontanám.
    Próbáltam már Win7 64bit-en, Win7 32bit-en és XP 32-bit-en SP3-ason.
    Próbáltam az XDA-n leírtak szerint is, de mivel fastboot-om sincs, így az sem működött.
    Egyedül a Broadcom USB 2 Serial driver volt jó, de mivel azzal is lehúzza megát nem léptet be Fastboot-ba sem.
    :W

    Viszont ha javítani egyenlőre nem lehet, nem ilyen készüléket veszek.
    Megtartom, talán lesz hozzá valami box és javítható lesz majd hamarosan.
    Pár ezer forinttal többért sokkal jobb telót kapni már, amihez minden van és nem kell tákolgatni, hogy ne fagyjon, vagy nem kell a gyári droidjával szenvedni.

    Update1 és 2-m is van (meg az új 2 is megvan) amiket fel lehet tenni egymás után 01015-re kisebb módosítással, meg is tudnám csinálni, de sajnos nem tudom kivitelezni a frissítést telefon nélkül.

    Szal egyenlőre ennyi.
    Örülök, ha segíthettem pár kollégának a fentebbi hozzászólásaimmal, .zip-eimmel, ROM-jaimmal.
    Továbbra is letölthető minden, fenn hagyom őket Dropbox-on! :)

    Mindenkinek sok sikert a telóhoz!
    További jó fórumozást! :)

    -VeNoM GTS-

    Nothing is true, everything is permitted.

Új hozzászólás Aktív témák