Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yeti91

    csendes tag

    válasz Sanctus #639 üzenetére

    Köszönöm a válaszod! Tegnap még kipróbáltam azt, hogy abban a root módszerben szereplő system.img-t kicseréltem egy korábbi gyári rom system.img-jével és úgy lefuttatom, de nem állt vissza se az üzenetek rész, se a szövegbeli változások, viszont eltűnt a root jog, de azt már pikkpakk visszaraktam. Ha nagyobb hiba nem lesz így akkor egyelőre megszokom az új helyzetet meg a őű betűk hiányát sms-ben :D
    Azért ha valaki más tud esetleg valami okos megoldást az ne tartsa magában. :)

    Azt még hadd kérdezzem meg, találtam ezt a honlapot: [Android szervízkódok] Próbaként, hogy tényleg működnek-e az elsőt ütöttem be az működött. Ami érdekel, hogy a:
    "*2767*3855# Gyári formázás. Minden beállítást és fájlt töröl, a belső memóriáról és újratelepíti a firmware-t. Beütés után nincs leehetőségünk leállítani a folyamatot."
    Ez így reális? Mármint, képes újratelepíteni magától a gyári romot? Vagy csak törli az adataim és a telepített programokat és azon kívül minden úgy marad ahogy most van? Még nem igazán értek az androidhoz ezért kérdezem. De legalább már túl vagyok a sikeres rootoláson, aztán ha lesz időm tanulmányozom újra a telefonnal és egyéb droidos dolgokkal foglalkozó fórumokat és idővel remélhetőleg elég jól beletanulok. :D

Új hozzászólás Aktív témák