Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jocó09

    csendes tag

    :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :
    Szinte végig olvastam az egész topikot és minden elismerésem azon embereknek akik ennyi munkát és támogatást adnak.A gyűjtés Cosgtsrex számára rendesen meg hatott basszátok ki :-D ,nagyon sajnálom hogy csak most olvastam azt a részt mikor behalt a telója,mert sokat merítettem én is innen.Az az össze fogás amit el índított Sanctus valóban fanatikus tag példa értékű lehetne mai politikusaink számára!!!!!Amikor hozzám kertül a kütyüm akkor már tisztában voltam vele hogy rootolni kell mert muszáj.Megtaláltam ezt az oldalt és kb fél óra megvoltam azzal amit akartam,Az itt leírt hibák egyikével sem találkoztam,fagyás,kikapcs,stb szerencsém van vele.Igaz az usb aljzatom tönkre ment benne de hamarosan kicserélem. Amire én használom nekem max megfelel,szerintem átlag felhasználónak bárkinek.Köszönöm mindenkinek aki munkát fektetett a telefonba és azt megosztotta.
    :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :

Új hozzászólás Aktív témák