Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz iCeAgE #1461 üzenetére

    Nagyon erősen el kell gondolkodnom ,hogy tudjak olyan blokkot mondani a mostani palettáról ami 1,5 centire a magtól tényleges hőelvezető felülettel rendelkezik.... Nem erre megy ki a játék mostanság. Ha mégnézem akkor nálam is valóban az 1mm-es cold plate-tel rendelkező blokkok szerepeltek a legjobban. Az Apogee egyébként szerintem egy kicsit holtvágány volt a Swiftech gépezetében mert egy olyan blokkot terveztek ami sok ember számára jó lehet de nem igazán egy top performer amivel ma lehet robbantani a piacon ezért jött is nagyon hamar a GT és utána meg a GTX...Bár őket sem tartom a legerősebbnek ,sokkal inkább szeretem a sima Apogee-t mert a GT ellenállása közelít egy Nexxxos XP High-Flow felé és még Quad core esetén sem vagyok biztos benne ,hogy a High-Flow nem verné el az Apogee-t... a High-Flow kialakítása eléggé okosra sikeredett, szerintem mostanság nem sok jobb blokk van nála teljesítmény tekintetében (a szám erősen konvergál a nullához) :) Általában nem volt olyan blokk amit ha kivettem a gépemből és egy Nexxos XP-t raktam vissza akkor ne javultak volna a hőmérsékletek... Nálam az XP erősebb volt a Heatkillernél is míg sok teszt az ellenkezőjét mutatja , bár igaz ,hogy akkor is csak 0,2-0,3 fokkal... A Watercoolplanet tesztjét elég jónak tartom, csak sajnálom ,hogy nincs több blokk letesztelve náluk... Nagyon kiváncsi lennék mit nyomna a padjukon az Apogee/GT, a D-Tek fuzion, meg pár finomság...

    Amit most várok az OC által belinkelt blokkocska ami elég kicsi tüskékkel rendelkezet, úgy tűnt nekem ,hogy gyémántból van a blokk, persze ipari gyémánt... Az OCZ is kísérletezik már a gyémánt hőelvezető elemekkel....

    Reset Elek:

    Te mit hallottál a gyémánt alapú hővezetőkről?

Aktív témák