Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • madaraszf

    aktív tag

    válasz sg22 #41284 üzenetére

    Szia. Ahogy DigitXT is mondta, szinte semmit sem számít. Talán 1-2 fok... Én is változást reméltem tőle, mivel vagy fél liter folyadékot elnyel. Gondoltam a folyadékmennyiség növelésével és a tartály hőleadó képességével már nyerek pár fokot, de nem. A vizem ahogy eddig tapasztaltam elég hűvös (csak ma fogom bekötni be a szenzort) és a szobában is átlag 26 fok van még mindig. Szerintem a víz és a levegő hőmérséklete közötti "kis" különbség miatt nem olyan a hatásfoka, hogy megmutassa az Extreme tartály a foga fehérjét!

    Nálam idle 38 fok körül van a proci (mag) hőfoka idle. Mikor stresszelem a procit felugrik egyből 56-57-re és 20-30 perc alatt megy el 58-59-ig és megáll. A tartály nélkül is ugyanezeket a hőfokokat produkálta, de 60-61-ig ment fel. Tehát az én rendszeremben nem sokat számít. Viszont vaddisznó módon néz ki! ;]

    Ma végre eljött a napja, hogy véglegesre összerakjam a gépet, szerintem estefelé már tudok feltenni pár képet is! :C :K

    A fagyállót gépkocsik és más nagyobb "ipari" hűtésekbe tervezték, nem pc-hez. Ne csodálkozzatok az ilyen anomáliákon. Nézzétek meg egy pár éves autó hűtőjét és vízpumpáját! Az én álláspontom még mindig az, hogy vagy készre kevert szmötyi, vagy deszt. víz + algagátló! Ezek a pumpák nem fognak elkopni (egy akváriumban sincs fagyálló!!!! :N és mégis évekig elmennek!)

    [ Szerkesztve ]

    madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Aktív témák