Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz martonx #2346 üzenetére

    Csináltam sima MVC 3-as tutorial-okat, és ott gond nélkül ment az egész. Code-first/Model-first/Database-fist megoldásokat is már átlátom.
    De amikor az itt használt megoldásokat akartam, Orchard alatt megoldani, akkor vagy egy sor sárga halált kaptam, vagy a View-ban semmi nem jelent meg.

    Mondjuk engem eleve megzavart,hogy a "klasszikus" MVC felépítés mellett az Orchard-os srácok bedobtak egy ilyen Driver nevezetű valamit, amire azt írják lényegében Controller funkciói vannak...szóval ez is kicsit zavaros.

    A fentebb beírt ilyen Driverben van a Display metódus amit Override-olni kell, mert ez mondja meg a View-t, és hogy mit ad át neki. Azt, hogy hol akad el az "adat", nem tudom, mert hiába raktam breakpointokat az intellitrace semmit sem mutatott a kérdéses változókra.

    Most nem tudok éppen, de holnap dobok olyan kódot, ami szerintem jó kellene, hogy legyen mégsem működik.

    Amúgy átnézem amiket javasoltál.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák