Hirdetés

2014. április 17., csütörtök

(#1) Anki

Anki
(újonc)

Hello!

Tudna valaki segítséget adni abban hogyan tüntethetném el a virtuális meghajtóimat?

Történt ugyanis, hogy az alcohol egy újabb verziójának telepítésekor (a régit először levettem) nem ismerte fel a meglévő virt meghajtót és nem is kezeli. A régebbi verziót pedig nem engedi újból feltenni.

Innen nézve onnan, onnan nézve innen...

(#2) HoReSz1975 válasza Anki (#1) üzenetére

HoReSz1975
(őstag)
LOGOUT blog

Hi @ all

Nekem is pont ez a gondom...
Most már 2 virtuális meghajtót tiltottam le és akkor sem tudok felrakni alcoholt, vagy daemon toolst...
Csak a virtuális clondrive fut, de az elég karcsú. Nem jó mindenhez....
:F HELP
Valaki segítsen, hogyan lehet virtuális meghajtókat eltüntetni a rendszerből, hogy lehessen megint ilyen progikat feltenni...

THANX

:R:R:R

:F:F:F

HoReSz1975 felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#3) LKW

LKW
(tag)

Ugylátom, ez egy közös Átok. Megoldás ? Hát nincs senki ?:F:Y

LKW felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4) PPeter válasza LKW (#3) üzenetére

PPeter
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ne a meghajtót tiltsd le, hanem a virtuális host adaptert, virtuális SCSI kártyát, amin lóg a virtuális drive. Illetve egyes ilyen programok külön eltávolítási opciót rendelnek a Programok hozzádaása/eltávolítása szekcióban a virtuális meghajtókat létrehozó, kezelő programkomponenshez, valamint van olyan is, ami szolgltatásként (service) ül be a rendszerbe. Ez utóbbi mélyebben, a Computer management (Kezelés) alatt ellenőrizhető, kontrollálható. Utolsó jótanács: ezért kell megválogatni, milyen programot és miért (nem) érdemes feltenni ész nélkül. :)

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) LKW válasza PPeter (#4) üzenetére

LKW
(tag)

Hálás kösz.:R

LKW felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#6) MasOyama

MasOyama
(őstag)

Nekem is ez a bajom. Harvereknél hiába törlöm le a drivert , újraindítás után vissza rakja. :(

Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, miket igen.

(#7) Ragranor válasza LKW (#5) üzenetére

Ragranor
(lelkes újonc)

Hali !

Elárulhatnád a megoldást , mert én még mindig itt tartok ! PLS !!!

Mivel lehet visszaállítani vagy eltávolítani a virtuális meghajtót ha levállik a létrehozó programról ?
(ez előfordult már nálam a Daemon-al ás az Alcohol-al is)
A levált meghajtó átkerül a Fizikai meghajtókhoz és nem tudom eltávolítani még a eszközkezelőböl se mert minden induláskor újra települ .
Ha a programokat újra akarom telepíteni a befejezés elött blokkolja az XP és adatvédelemre hivatkozva leáll.
(Hibát ez okozza scsiport.sys)
XP javítása sem segít .
Eddig a VIAHyperion4in1 értem el a legtöbbet mert legalább most felment az Alcohol újra és van virtuális meghajtóm de a kóbor virtuális DVD/CD még itt csücsül!

Ha valakinek van ötlete légyszíves ossza meg velem !!!

THX !!! Előre is !!!

Ha elolvad a hó, hova tűnik a fehér !

(#8) Ragranor válasza Ragranor (#7) üzenetére

Ragranor
(lelkes újonc)

Bocs !!

Közbe megtaláltam itt :
''Nem tudom kiírtani a daemon tools virtuális meghajtóját''
[link]

[Szerkesztve]

Ha elolvad a hó, hova tűnik a fehér !

(#9) sonic26

sonic26
(újonc)

Sziasztok.

Lene egy kérdésem. Vistához van már daemontools?

(#10) salli

salli
(újonc)

sziasztok!nagyon fontos kérdésem lenne hozzátok most vettem egy új gépet a dvd író samsung sh-s182d, és nem olvas másolt dvd-t és a sajátgép menüben dvd ram-ként ismeri el légyszi segítsetek köszi! :F

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.