Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arti1

    aktív tag

    Sziasztok,

    van-e itthon valakinek még Vidonn X6 okos karkötője?
    Vettem egyet a Geekbuying-ról [link].
    Megérkezett sima levélben sikeresen, használtam kb. 10 percet, öröm bódottá, működött teljesen jól, mindent jelzett, ami az androidos telefon értesítő mezőjében megjelent, ébresztett, vibrált, ha elmászkáltam messzire a telefontól, szóval minden szép és jó.
    Aztán elhatároztam, hogy frissítek egy firmware-t rajt, mert a fejlesztő kb. hetente ad ki rá friss firmware-t, mindig valamit javítanak, új funkciókat raknak bele, stb. A fejlesztő kb. 1-2 nap késéssel, de mindenféle email-re válaszol, elérhető.
    A firmware frissítésbe belebuktam. Első pár alkalommal el sem kezdte (google-ben sok ilyen kérdés van, ahol el sem indul), de aztán egyszer elkezdte, az órán is végigment, hogy töltődik át rá a firmware, majd a karkötő újraindult (?), és azóta firmware update módban ragadt. (Bluetooth-on nem VIDONN-xxxx névvel jelenik meg, hanem DFUTarg -ként találom meg az elérhető eszközök között.
    Levél supportnak, a vége az lett, hogy küldjem vissza Geekbuying-nak.
    Van még időm, az a kérdés, valakinek volt-e már ilyen problémája, van-e valami progi, ami ilyen Bluetooth-os kütyüket DFU módban felismer és firmware-t frissít rajt?
    A firmware megvan a telefonban a Vidonn app mappájában, mert először letölti, majd a telefonról tölti át, itt megmaradt.
    NRF toolbox-al próbálkoztam, felismeri, csatlakozik, de a .bin firmware file feltöltésénél ledob, nem megy neki.
    Valakinek valami ötlete?
    Üdv:
    Arti1

    http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

Új hozzászólás Aktív témák