Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz Krissz5435 #1795 üzenetére

    Én erre konvertálok, úgyhogy fontos, hogy könnyen le tudja játszani, mert pl. Avidemuxal már csináltam olyat ami lemerevedett. Mi az a crf, és mi az a qp, és mit jelentenek az értékei? Mert az oké, hogy te 25+-ös qp-t állítasz be, de ez nekem kevés, mint VLC-ben a normalizálás 2,00. Nekem nem mindegy hogy 2-szerese az eredetinek, vagy 2%-al lejjebb veszi, vagy 2 dB vesz le, vagy ad hozzá, vagy akármi is legyen az. Amúgy batch-fájlba egyenként be kell írni, vagy mondjuk elég, ha egy mappába helyezem amiket akarok. Ezért lenne jobb a grafikus, mert abban egyszerűbben kiválaszthatok egy mappából is dolgokat, ha nem akarok mindent konvertálni, de áthelyezni még nem a világ, persze annyira nem is jó, mert van, hogy azt is átkonvertálom, amit még nem néztem, vagy épp nézek, és amiket már átkonvertáltam, törölni szoktam, mert nincs sok helyem, és az úgy áthelyezgetve, másolgatva kicsit bekavarna, de még mindig jobb, mintha minden fájlt be kéne írnom, mert akkor biztos, hogy kizárt ez a megoldás.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák