Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fex

    tag

    Sziasztok!

    (Ide is leírom, hátha többen nézik ezt a topikot)
    Lenne egy nagy problémám!
    A napokban húztam újra az XP-t, és nem akar semmilyen videót (dix, xvid, stb..) és dvd-t
    lejászani, illetve tv-t nézni sem lehet. Próbáltam media playerrel, Power dvd-vel, BS Player-rel, de még a divx saját lejátszójával is. Az xp-n fenn van az összes frissítés, legújjab alaplapi driver, nvidia driver, directx, divx, stb... (De próbáltam már frissítés nélküli xp-n is, csak sp1, akkor sem megy.) A játékok rendesen mennek, minden további program megfelelő sebességgel fut. A legérdekesebb, hogy az alaplapi vga-val semmi probléma nincs, az rendesen lejátsza. A gépen csak a divx és xvid codec van fenn, meg egy ac3filter. Próbáltam már csak divx, vagy csak xvid codec-kel, de ugyanaz az eredmény marad. Próbáltam többféle divx-el, nvidia driverrel, semmi változás.

    A hiba annyiból áll, hogy megnyílik a lejátszó, majd ''csatlakozás a médiához...'' és ezután a prociterhelés felmegy 100%-ra, és a gép iszonyúan lelassul.


    A gép: asrock775i65GV, aopen aeolus6200dvr256, 1 gb ram, 3 gigás P4, maxtor 120 gb, egy 17-es tft 1280*1024-ben, és egy PCTVpro...

    Valakinek ötlete esetleg?

    Köszönettel:

    Fex

    "...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

Új hozzászólás Aktív témák