Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fancy-boy

    addikt

    Nekem is van egy storym, jó egy kicsit csibész akartam lenni de.

    Szóval hirdettem egy telefont, egyezkedtem is egy vevővel, közben az aukció lejárt, de nem licitált senki, és ugyanott folytattuk az egyezkedést mivel írni a lejárt aukciókhoz is szabad.
    Megyegyzetünk én meg úgy raktam fel újra az aukciót hogy pár száz Ft -ot adtam meg villámárnak.Leütötte. Ezekután a vatera irogat hogy ki lettem tiltva mert kijátszottam a jutalékos szabályt.

    Először is: Ez volt az első figyelmeztetésük, szerintük ez már a második volt.

    Másodszor: pedig én vagyok az eladó és én határozom meg az árat nem?Nehogy már azért mert alacsony az ára és sírnak mint a fürdő k*rvák hogy kevés a jutalék ezért kitiltanak.

    Harmadszor: pedig ezután is kapnak jutalékot nem? Dehogynem, akkor meg?Az lényegtelen hogy mennyit, de kapnak.

    Na erre ezeket visszaírtam nekik erre az volt a válaszuk hogy legyek szíves az előbbi levelüket tudomásul venni. Mekkora diktátorok ülnek ott...
    És most csinálhatok valamit?Hát nem.De ha valakinek van valami jó ötlete azt szívesen veszem mert azért valaki megvédhetné a felhasználók igazát ezzel a pénzéhes gépezettel szemben.

  • Fancy-boy

    addikt

    Sajnos már nem először van problémám a Vaterával.
    Mondvacsinált indokkal Kizártak és nem tudom megnézni, hogy milyen termékeim voltak feltöltve.

    A lényeg: Valahogy megtudom nézni, hogy milyen aukcióim voltak fent? :)
    Az összeset lejárttá tették.

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák