Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerroGamer

    újonc

    válasz Generik #1085 üzenetére

    Mostanság volt szerencsé(tlensége)m megtapasztalni az új Vatera rendszerének fícsőrjeit.

    Időtlen idők óta használom a Vaterát és ugye hozzászoktam, hogy az automatikus üzenetre nem tudok válaszolni, hanem a bejövő üzenetek között tudom megnyitni a kérdést a Vatera saját felületén.
    Na, nemrég jött egy kérdés egy termékemhez, amire rögtön szerettem volna választ küldeni. Vagy negyven percig kerestem a válaszküldési opciót, mire kiderült, hogy a gépi email-re kell válaszolni: ha pl. Outlook-ban rákattintasz a "Válasz" menüpontra, akkor az üzenet email címzettje a kérdező email-címe lesz. Értitek: elég csak kérdeznem valakitől és már meg is kapom az email-címét, még meg sem kell nyernem az aukciót hozzá!
    Itt felmerült az első kérdés: miért nem lehetett kiírni a gépi email-be, hogy így lehet válaszolni a kérdésre? Majd jött a második elmélkedés: ha a Vatera eddig derekasan küzdött a jutalékcsalás ellen, akkor így hogy fogják kivédeni azt?
    Az is elég bosszantó, hogy így a mások által feltett kérdéseket sem tudom elolvasni, mert a "kérdések és válaszok" mező a fent leírtak miatt egész egyszerűen eltűnt.

Új hozzászólás Aktív témák