Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nmemlekszem

    csendes tag

    Üdv

    Remélem jó helyre írom...
    Ma vettem egy FSP400-60APN-t, ellentétben minden eddigi tápommal amiknek szinte semmi hangja nem volt, van egy alap sípoló hangja ami a vinyó seek hangját is kb elnyomja (samu 502HJ elég halk), tehát csak csendben lehet hallani 1-2 méterről "figyelve", de ház oldalát leszedve fél méterről elnyomja még a ventiket is

    KB 15 perc orthos terhelés után (Test 1, 800000 Lucas-Lehmer iterations of M172031 using 8K FFT length.) egy hangosabb ciripelő hang is jött belőle egy ideig aztán átment folyamatos sípolásba, ahogy rányomtam a stopot csak az eredeti alap sípolós hang maradt (gondolom nem a ventije volt).

    (Konfigot bőven kéne vigye: jelenleg intel E2200, 1 vinyo, X1650, kettő 12cm és egy 8as venti, a többi még rá sincs kötve.)

    Csak gép bekapcs után kezd sípolni, tépcsati és kapcsoló kapcsolásánál semmi.

    A másik lehet hülyeség, de a 20 pines csatiról nekem hiányzik a fehér (nem tudom mi célt szolgál, de eddig minden volt). Ez normális?

    Kérdésem az, hogy vigyem vissza ezzel (ezekkel), cserélni fogják 3 napon belül?

Új hozzászólás Aktív témák