Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongooseNX71

    csendes tag

    Sziasztok!
    Problémám merült fel "zoombee" nevű felhasználó társunkkal.
    A történet apropója egy komplett SEGA DREAMCAST pakk, amit 35000 forintért vásárolt meg, két napja.
    A csomag tartalmazott gépet, tartozékokat, szoftvereket.
    Konkrétan az adás-vételnél nem volt jelen, mivel nem tudtunk egyeztetni időpontot. Ám megoldotta, hogy egy rokona átveszi, természetesen kipróbálást követően. A gép perfektül mülködött, és a huszonegyből általa véletlenszerűen kiválasztott három darab kipróbált eredeti játékszoftver is.
    Én a gépre illetve a gyári alapcsomagra (kábelek, irányító, memóriakártya) vállaltam garanciát, vagyis hogy hibátlanúl mülködik. A próba idején felhívta az illetőt, aki átvette-kipróbálta a holmit. Kérte bediktálni az átvett lemezek címeit, mit hoztam el. Az előre megbeszélt 25 darabból 21 darab volt ott. Említettem, hogy a többit következő jövetelemkor elhozom, mert otthon valamerre elkeveredett. Amúgy is jönnöm kellett volna még hozzá, mert a hírdetésben szerepelt még rengeteg sajtó-anyag,újság,magazin, amit egyszerűen nem is tudtam elhozni mert fizikálisan képtelenség lett volna. (Távolsági busszal, egy nagy bőröndben + teli hátizsákban vittem Bp-re Székesfehérvárról). De ez miatt már előzőleg hívtam, nem volt kifogása ez ellen.
    A probléma ott kezdődött, hogy másnap kipróbálta az összes játékszoftvert és 4db nem műlködött valamint összességében keveselte a szoftverek számát. (21db volt ott + 4-5 db maradt nálam, amit vittem volna még neki a magazinokkal együtt 2-3 héten bellül)
    Valamint inkorrektnek tartotta azt, hogy az adásvétel lezajlása előtt 2 nappal átjavítottam a szoftverek számát. Ennek oka az volt, hogy alapból 35db volt, de eladtam külön néhányat (ez a kommenteknél szerepelt) és akkor nem javítottam. De hangsúlyozom, tudott róla.
    Viszont most vissza akarja boltolni a dolgot, gyak. mindent visszaad én pedig visszafizetem neki a pénzét.
    Hivatkozik a 3 napon bellüli üzlettől való elállásnak a lehetőségére. Én ilyent sem szóba sem írásba nem adtam és nem hinném, hogy ami mülködik a Média Markt-ban, az a használt cikkek internetes apróhírdetéseire is érvényes volna.

    PSN ID: zoli72HUNGRANA, Wii Friend Code: 5122-4521-1697-5898, 3DS Friend Code: 3093-7152-7524. Ha felveszel valamelyikre, dob privát üzit !!!

Új hozzászólás Aktív témák