Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mc.mey

    csendes tag

    válasz Draken #617 üzenetére

    Sziasztok!Csak azért regeltem,hogy elmondjam a következőt.Nekem is digitál gold hd-m van de ez nem volt mindíg így.Sima silver csomagra fizettem elő,de amikor kihozták a boxot,akkor láttam hogy csak scart csati van rajta.(egyébként ezt kapod a társasházi csomagok mindegyikébe ami nem felvevős!!De a felvevős is csak scartos!!Csak a csatornák száma különbözik)Valamennyire értek hozzá,ezért tudom,hogy a scart nem visz át digitális jelet,csak analógot.E miatt a kép sokkal szarabb lett mint a normál analóg adásnál.Hiába nyomják a jelet digitálisan,a boxba bejön,és ott ujra analog jel jön ki belőle a scart miatt,ami megy az lcd tv-be.Ott viszont a tökéletes felbontás miatt sokkal jobban látszik a sok hiba,pixel ami ennek a következménye.Tehát nagy sz...r lett.Felhívtam a upc-t és elmondtam hogy ez átvágás hogy úgy hirdetik hogy digitális tévézés.Mondtam hogy azonnal küldjenek egy olyan boxot ami képes digitális adásra,van rajta hdmi vagy rgb kimenet.Egy hónap várakozás után visszahívtak,és elnézést kérve annyit mondtak hogy igazam van,és azért így hirdetik,mert sok embernek nincs még lcd tv-je és azok ugysem tudják hogy mi a külömbség.Ekkor kaptam ezt a hd-s boxot ingyen,nem kellett fizetnem semmit,csak a havi magasabb díjat(7500/hó)Elmennék máshova emiatt,csak nekem semmi más szolgáltató nincs a környéken és azért tv-ni kell.Szerintem ez elég felháborító!!!Hát ennyi röviden

Aktív témák