Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Radeon Anti-Lag 2 néven tér vissza az Anti-Lag+

    ph Az új eljárás részben a játékba lesz integrálva, de meghajtóoldali támogatás is kell hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák

  • molvany

    senior tag

    válasz Baros05 #10707 üzenetére

    Helló,

    1. Igaz, amit az ügyfélszolgálat mondott.
    2. Kapod a Kártyát vagy Kártyákat ( + 1 társkártya ) és onnantól a többi rád marad.
    3. Kell egy tányér, hogy mekkora azt a környékeden utánna érdeklödsz (nekem Németországban 57 cm -es van ), Sokak szerint ez kicsi, nekem semmi bajom vele.
    4. Kell egy fej ( LNB ) legalább 2 kimenetellel ha 2 TV - re szeretnéd. Megfelelö hsszúságú koax kábel.
    5. Vagy veszel saját beltérit, vagy ha a TV-d tudja kezelni a Kártyát, akkor Modult veszel.
    6. A csatorna kiosztásnak semmi köze a Kártyás verzióhoz. Nekem 2 Kártyám van ( 6 - 7 éve ?? ) semmi gond ha éppen valamit " pakolni kell ". Ha 6X+ - nál fiatalabb vagy, akkor már a kisújjadban fog lenni :D

    Egyelöre talán ennyi.

    WhatsApp :+491737182060

  • NyalokAA

    aktív tag

    válasz Baros05 #10707 üzenetére

    Abból amit első körben fogsz rálocsolni , hogy legyen adásod alsó hangon 1 évig tudnád nézni a szolgáltatást és a kültérire is vállalnak 1 év garanciát :U boxos bekötés esetén

    Kártyásnal ami kell
    1db parabola antenna+tettszés szerinti tartó
    1db twin fej
    x m koax kábel
    x db csatlakozó\toldó
    2db ci+ modul ( amennyiben támogatja a tv-d az s2 szabványt ) ha nem 2db beltéri nálunk az Amiko Mirat szokták keresni legtöbben

    ha ezek megvannak jöhet a fekete leves szerelés hold találás majd a tv-k hangolása :D
    Nem akarok károgni , de a mai világban az embereknek sokszor a kábel végének megblankolása már problémát szokott okozni , de ha van egy kis lelkesedés technikai érzék rengeteg idő megoldhatod magadnak is persze :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák