Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz csab2 #1724 üzenetére

    Igazad van abban, hogy a UPC a szar. Egyébként is akartam ide írni, de a Te hozzászólásodhoz is kapcsolódnak az én problémáim is, mert nálunk is külföldi a discovery-ken a programinfó és az Eurosport 2-n is. A UPC egy rakás szar lett az átállás óta, mondhat nekem akárki akármit. Mi látjuk és érzékeljük. De nem csak mi, mástól is a panaszt hallom. 6 éve van UPC-n [de minek...] és 8ezret fizetünk Direct+, HBO MaxPak, egy hagyományos és egy felvevős beltériért. Kissé sokallom, főleg, hogy minőséget nem kapunk érte. Ezt a upc-vel is megosztottam az éjjel e-mailben, de válaszolni luxus. A digisportok iránt is érdeklődtem és arról is írtam, hogy azért nem-e járna valami kedvezmény, hogy 6 éve ügyfelek vagyunk. De bezzeg, aki most köti be, az szinte ingyen nézhet mindent. Felháborító. A hülye luxemburgiak kezébe nem lett volna szabad adni, meg így elcseszni mindent. Lehet T-Home-ra és Digire váltunk, mert a kettőből 8040 HUF-ért megkapunk szinte minden eddigi csatornát, minden fontosat és még digisportok is lennének. Szerintem ez különbség. Most meg 8ezret a semmiért... A UPC-t nyugodtan meg is szüntethetnék, mert eléggé gagyi. Néha nagyon szép a kép, néha meg nagyon szar. Mint most éjjel is. A Digisportokról meg még annyit, hogy a UPC-t is megkeresték, de nekik nem kellett...de hát maguk alatt vágják a fát, mert a digi már így is lenyomta őket, és a UPC csak jól járna a digisportokkal. Attól mert van pár angol HD csatornája a UPC-nek, attól még nem örülök, mint majom a farkának. Főleg, hogy ráadásul egy vagyon ez a szolgáltató a régebbi előfizetőknek. Mi korábban kaptunk arra is kedvezményt, hogy vagy 3 éve hűségesek voltunk, és még az HBO MaxPak-ot is kedvezményesebben kaptuk meg. Telefonon elérni őket nem lehet, e-mailre nem reagálnak, ha mégis sikerül velük beszélni, csak hárítanak és félrebeszélnek, hogy ez nem rájuk tartozik. Ja, és nem csak nekünk álltak elő ezzel a szöveggel...
    A sportcsatornákról pedig még annyit, hogy a Sport TV-knek lejár majd a spanyol bajnokságra való közvetítési joguk is idén és ha az elszáll, akkor csak magyar foci marad. Én megfontolnám a helyükbe a Digisportokat, nem pedig olyan vonat után futnék, ami már rég elment...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák