Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomy_cz

    senior tag

    Szvsz a hirdetések szövege, ahogyan kilistázódik, az szokatlan. A korábbi kisebb betűméret/táblázat szerintem jól bevált és tömörebben hat. Illetve addig amíg nézelődök/keresgélek az oldalon, addig engem nem nagyon érdekel az adott felhasználó értékelése, de még a termék helye sem, ha komolyan érdekel, akkor belekattintok és megnézem úgyis hol van helyileg az áru, illetve mennyire "megbízható" az eladó...

    A táblázat sorait és betűméretét én mindenképpen kisebbre venném.

    Engem speciel a design nem zavar (lehet kövezni :DDD ), ha fentiek orvosolva lennének...

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

  • Cyone

    tag

    válasz Chaser #742 üzenetére

    +1

    A "Privát" üzenet elveszti a lényegét, hiszen már nem privát!

    A színvilág túl világos és a világos háttéren a piros feliratok sem igazán kellemesen olvashatók. Nem lehetne megoldani, hogy az oldal alkalmazkodjon a nagyobb felbontású monitorokon történő megjelenítéshez? Nem kell a lista nézetben a hirdetések címének ez a nagy betűméret (szerintem). A funkcionalitás viszont szerintem nem rossz.

    Cyone

  • vz12

    tag

    válasz koii #1095 üzenetére

    Teljesen egyetértek, a sorrendből hiányzik a "feladás dátuma" szerinti rendezettség (oda-vissza), az "idő" az jelen esetben egy nagyon pongyola, pontatlan kifejezés. A hirdetések sorába is jó lenne betenni a feladás dátumát, hogy ne csak egy felesleges kattinttás után derüljön ki, hogy "jól emlékszem, ezt már olvastam, és akkor sem kellett". És ezzel összefüggésben természetesen kérnénk szépen az óra+perc adatot is (ahogy eddig) az adatsorba kiírni, láthatóan ez az adat is el van tárolva.

    A hirdetési "grid" sorainak magassága szerintem túl nagy (a betűméret is), így sokat kell scrollozni, illetve mint már említettem, kattintgatni is. Nem mindenki időmilliomos ...
    Amúgy a "lényeg" ebben a dizájnban nagyon beleolvad a háttérbe, a színvilág miatt így összességében nagyon-nagyon szem- és agyfárasztó módon lehet kibányászni az információkat, ez eddig nem volt így, a régi rendszert én ebből a szempontból példaértékűnek tartom. A változtatás, a "modernizálás" alapvetően nem baj, de ne hátrafelé lépkedjünk már, ha lehet.

  • 5teve

    senior tag

    Parci: megkérdezhetem, hogy miért nem jó nektek, ha veszek 1800Ft-ért 2.000Ft-ért 100db UP-ot? :)
    amúgy meg KARAJ! az oldal (vagy lesz előbbutóbb) :D

    b-max: ha van olyan opciód, -jobbra fenn - hogy prémium funkciók (és na persze ha emlékszel rá, hogy 1 éven belül fizettél a prémium tagságért), akkor ott.
    ha nincs, akkor elő a hitelkártyát! :)

    szerkszerk: ha 1 ponttal kisebbre vennétek a betűméretet az egész új hardveraprón nem nézne ki jobban?

    [ Szerkesztve ]

    tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

  • SP!T

    addikt

    Sziasztok! Szeretném a véleményem megosztani, hátha kellő fülre talál. Előre is bocs, nem dolgozok designerként, sem programozóként, tehát teljesen szakavatatlanként olvasom a HA-t. Csak adni-venni szoktam, mert a hardware a hobbim.

    Sok mai weboldalon azt veszem észre, hogy azt hiszik az emebrekről, hogy VAKOK vagy GYENGÉNLÁTÓAK vagyunk. Miért? Miért kell 500-as betűkészletet használni? Miért nem lehet simán belistázni egymás alatt a hirdetéseket egy akkora betűmérettel, mint egy cikk is íródna?

    Miért kell rikító színeket és bazi sok értelmetlen (pl. egyszínű térelválasztó) képet használni? Miért nem lehet oldal különböző elemeit egymástól jól elkülöníthető megjelenéssel ellátni?

    Ha megnyitom a HA főoldalát az oldal felát a nagy SEMMI foglalja el. Mert elfoglalja kemény 1 sor kategóriaválasztó és egy kereső box: [kép] Oké-oké, ha nem laptopról nézem, akkor az oldal kicsit kevesebb mint felét.

    Nekem az egész HA egy egybefolyt adat és képhalmaz. :(
    De természetesen meg fogom szokni, mivel az oldal tartalmilag jó.

    There's a device that I've been using called a whoop.

  • animatrix11

    őstag

    válasz Parci #6372 üzenetére

    Rendben felejtős a régi, legalább a betűméretet nem lehet kisebbre átállítani? 25%-al csökkentve pl kb ilyen a különbség:

    kb 2x annyi látszik

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Aktív témák