Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Firehand

    tag

    válasz joecontra #6210 üzenetére

    Szia!

    Igazság szerint még a lehetőségeket próbálom feltérképezni. Az, hogy mennyit szánok rá nem tudom, de egy
    - komolyabb laptopra gondoltam, vagy esetleg jobb ha
    - média pc-re vagy pedig
    - egy normál asztali pc
    - esetleg xbox360.

    Nem nagyon tudok választani, mert még nagyon keveset foglalkoztam a témával. Olvasgattam a média pc-kről is, a méretük igazán kecsegtető, de ha már elköltök 100.000 ft-ot akkor lehet egy "normális" asztali/laptop jobb lenne, hisz azokat még sokoldalúbban tudom használni. Laptop azért merült fel bennem, mert gondoltam elég kicsi fogyasztásúak, általában jó a hűtésük, főleg ha valami plusz notebook hűtőt teszek alá (bár nem tudok ez szükséges e) és ha szükségem van általános használatra, vagy netezni akarok akkor csak kihúzom a kábelt és már a kezembe is vettem, vagy pedig ha word/excel akkor leteszem az asztalra és megy a dolog. Ezáltal feleslegessé válik a lakásban egy másik asztali gép, hisz ha esetleg játszani akarok akkor is egy jó gép van a kezemben. Plusz egyes típusokra 3 év garancia is van, így még ez is egy jó pont. Ha jól sejtem talán a laptopokat is lehet távirányítóval ellátni, és azzal irányítani, és így megoldott a dvd nézés is.

    Azt nem tudom viszont, hogy a hangot hogyan tudom mondjuk a hangfalak irányába eljuttatni ha van egy 5.1 es hangfal szettem, ehhez kell kell egy külön erősítő is, ha igen ide hogyan jut el a jel, a tv-ből jön vissza egy vezetéken vagy hogyan.

    Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

Új hozzászólás Aktív témák