Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thora

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nemrégiben próbáltam összekötni a laptopom a tv vel vga kimeneten keresztül. Vettem hozzá egy ilyen "átalakítót" [link]. Összekötöttem egy 10m-es s-video kábellel, nyomkodtam a laptopon a fn+F4-et, de vagy azt írta a tv, hogy nincs jel vagy egy ilyen furcsa ugráló vibráló fekete fehér képet adott ami hol előjött holt azt kaptam nincs jel. Tudom írtátok, hogy az a jelátalakító cucli kéne hozzá azzal menne, de végül vettünk egy usb-s dvd játékost. Azt megpróbáltam az s-videó kimenetén keresztül összekötni a tv vel amin szintén van s-videó bemenet a 10 m-es kábellel de ugyanolyan képet kaptam mint a laptopnál. Ha rca-val kötöttem össze akkor minden ok. Most az a kérdésem, hogy az a kivezetés amit linkeltem megölhette a tv s-videó bemenetét vagy esetleg a laptop vga kimenetét? A kábellel 99% hogy nincs baj mert egy másik kábellel is kipróbáltam ami előtte egy asztali pc nvidia kártyájával meg tv vel kitűnően működött. Vagy esetleg lehet olyan hogy a dvd játszó s-videó kimenete gyárilag rossz? Mondjuk nekem gyanús, hogy egy az egybe olyan képet produkál mint a laptop, de ezt csak mint totál laikus mondom. a laptop előtt az asztali pc-vel összekötve tökéletesen működött a tv s-videó kimenete. Ha beszart a tv (samsung hagyományos tv) s-videó kimenete azt meg lehet-e javíttatni vagy érdemes-e? Előre is köszönöm a válaszokat, a segítséget.

    Üdv,
    árpó

Új hozzászólás Aktív témák