Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3s

    aktív tag

    válasz Etele #60445 üzenetére

    Szia!

    Sokan nem is a torrent kliens miatt kerestek custom firmware-t a routerükre, csak az általad említett wifi problémák miatt. De ha már fel van vértezve a stabilabb működés mellé alapból nyomtatószerverrel, ami nem éppen hasonlítható a TP-Link által kitalálthoz, és mindemellett még filemegosztás, DLNA, FTP szolgáltatásokat is tud, akkor sokan ki is használják, mivel írod, hogy régebbi a vas, ami most szolgál ki, lehet csak kondikat kellene cserélni a tápegységében, és lehet a router alaplapján is, mert ugye elöregednek.
    Igaz, arról nem írtál, került-e azóta más hardver ami wifin csatlakozik a környezetedbe. Nekem ha a sógor telefonja itt van a lakásban kifekszik a router, igaz nekem 4300-as van a Huawei telefont nem bírja elviselni.
    Óccó MTK chipes telefon, nem kompatibel :-D
    Ha váltani szeretnél mindenképpen, akkor a v3 nem rossz választás, de ha esetleg az 5 GHz-es részt is szeretnéd, mert ugye a 2,4-es sáv elég terhelt manapság, akkor a WDR3600, vagy ha jól veszem észre a helyette lévő az Archer C5-ös a következő kategória árban, talán majdnem egy szinten is vannak, ha ettől is jobb kell akkor 4300-as a barátod, mint nekem is. Vagy van még Archer C7 de az már 20ezren felül van, inkább majdnem a 30-at nyaldossa az ára.
    Kicsit hosszú lett a hozzászólásom, de a lényeg benne van.

Új hozzászólás Aktív témák