Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Intruder2k5 #48846 üzenetére

    :DDD

    szóval. beállítottam ugyanolyanra, mint az edimax volt (ch 5, mixed 11bgn, auto) és láttam a laptopon, hogy egy ideig volt 120Mbps, majd 90 mbps.. aztán, mint korábban, lett 30.
    Ami eltér, hogy pl. Edimax-on találtam Short/Long Preamble állítási lehetőséget advanced-ben(szerintem azon is megy) de a TP-linken nem. Ez lenne a 20/40Mhz?)

    Az a gond, tudod, hogy ezt az anomáliát kivéve, tök stabil a router. Amiért cseréltem az Edimax-ot az az volt, hogy mikor a normál hálózati teendői mellé kapott egy NAS-t is, onnantól hajlandó volt fagyogatni.
    A TP-link stabil.
    Kivéve a Wifi-t.

    Tesztek szerint, pl. az RT-N66U-n megsül a tükörtojás.(40+ fokos volt, mikor a tesztelők nézték.)
    Ezt a melegedés kérdést javították?
    Mert, gondolom, csak stabil 3x áron (12k vs 36k boltban a 1043nd vs RT-N66U, holott az Asus jóval régebbi modell, mint egy Tp-link 1043ND v2.0), de hősugárzót meg csak nem vennék? :F

    más: kérek szépen egy kis infót az alábbiról: mind az Edimax-on, mind a TP-linken meg kellett adnom kézzel port-forwardot, hogy elérjem a NAS-omat külső hálózatból, holott a Synology uPnP-ként próbálta megmondani mindkét eszköznek, hogy milyen portokon szeretne beszélgetni.
    Mire való az uPnP, ha egyszer nem működik? Vagy, csak az én eszközeim szabotálták a technológiát? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák