Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PNP

    őstag

    Üdv!

    Van egy olyan gondom, hogy DD-WRT alatt az USB HDD wifin keresztül nagyon bizonytalanul működik, ez azt jelenti, hogy tegnapelőtt normálisan tudtam rá feltölteni, és onnan streamelni filmet, tegnap viszont már rettentő lassan tudtam csak másolni rá (7-8-900 kB/s), szaggatva is streamelt másik gépre. Gyakran be se tudta fejezni a másolást, néha disk full-t írt ki (ami nem igaz), és volt, hogy törölni se engedett, néha pedig a kliens gép dobta el a kapcsolatot. Reset rövid ideig segített csak.
    Ezt meguntam és visszatettem a gyári firmware-t, ami például az NTFS filerendszer, és úgy általában az egyszerű konfigurálhatóság miatt tetszik, vélhetően stabilabb is, mint bármelyik 3rd party fw, de ezzel nem tudom megjeleníteni a HDD tartalmát úgy, mint DD-WRT-nél, hogy hálózati meghajtó legyen, akár explorer, akár TC alatt, rendes könyvtárakkal, stb., hanem van helyette (?) Media server, ami egyből a Media playert nyitja meg, amit egyáltalán nem szeretnék. Van erre valami megoldás? Mindenféle file-t szeretnék wifin mozgatni két gép között, nem csak lejátszható tartalmat, és azt se a Windows Media Playerrel szeretném nézni.

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák