Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smekker

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy kissé off-topic, de remélem még belefér ;)

    Szerbiában most divat ez a szereld magad adsl (mint volt itthon, 3-4 éve, ha jól emlékszem...), és a kinti házunkba megrendeltem a csomagot. Vártam rá 1 hónapot, miután szóltak, hogy mehetek a motyóért. Semmi gond, ráérek... Kicsomagoltam, összedugdostam - nem nagy tudomány :) -, de a leírás a windows-os konfigurációra nem tér ki szinte semennyire. Emiatt én, a mezei júzer próbáltam beállítani, hogy működjön már a rohadék, de csak nem... Annyit sikerült gyorsban elérnem, hogy 192.168.1.1 címmel tudtam pingelni a modemot, és böngészőből be tudtam lépni a beállításokhoz. (tp-link 8811) Minden klappolt - legalábbis én úgy éreztem, de mégsem megy a net. Azután gőzöm sincs, hogy mit állíthattam el, de nem tudom pingelni a modemot, csak a sz.gép küld felé adatot, a modem a gépre semmit, ergó a küldött csomagok száma csak növekszik, de a fogadott az stagnál a nullán. Na, mondhatom, hogy ekkor aztán xanax után kellett néznem, mert kerülgetett az agybaj... Felhívtam a supportot, ahol megkérdezték: '' -befizette a belépési díjat? -igen, tegnap. - akkor még lehetséges, hogy nem aktiváltuk a felhasználóját, kérem hívjon, ha holnap délután se működik.'' - köszi! csak épp kár, hogy előző nap azt mondták, hogy mivel befizettem, másnap - azaz ma - aktív lesz a felhasználóm... Kicsit zagyva, de fogalmazásra már sok erőm nem maradt. A fő kérdés, amire a választ várnám, a kiemelt mondat :) - a többi a körítés.

    Előre is köszönöm, minden jót! Üdv, smekker

Új hozzászólás Aktív témák