Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz qdak #974 üzenetére

    HI!

    gyari eloiras szerint 5w50ig barmi jo bele japo szokas szerint elsodlegesen 5w30, /sajnos kiithatalan nezet amit sokan papagajjket ismetelek, hogy a suru olaj miatt ragadt le a gyuru es nyirta ki a hengerfalat, mint ahogy edlozoben is latod, mese habbal a gyariak szerint:- (/ a szervizek mereven elzarkoznak 0w-s olaj miatt indokot enm kaptam elleneben skna hasznaljak vele, a zz-s motor ellenben mas oko miatt haklis a jo minsgu es idejeben betarott olajcserere mert a vezermubutyok egy aceltokevel /NEM hidro!!!/ van kapcsolatban es ez a toke a nem megfelelo olaj hasznaltaval kagylosan kikophat es akkor baj van:- (
    szoval akkor mit bele? mindenkepp acea08*as ha uldozesi maniad van akkor a3/b4es olaj, az elzarkozas miatt en nem teszekbele bele egyellore 0w-st amig megbizhatoan monitorozni nem tudom az olaj allapotat, ha rakeresel a neduddki sustina parosra megtanalod en miert erre valtottam. 5w30 ill. 5w40
    feltotes menyisege is jo kerdes, mert eredetileg 3.9l volt de a 2003as nivopalca atszabas ota 4.5l

    udv

    neduddki

    p.s. * lista azota bovult, de meg nem publikalas kepes

    mod: psycroptic: keress egy mann-t es boldog leszel /lila kodom sincs ki a imporot, de majd rakeresek/

    [ Szerkesztve ]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák