Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b_anita

    csendes tag

    válasz bbazsy #2280 üzenetére

    azon az oldalon fenn van ám az Én Dolly-m is :)
    Én itt a XX.-ban tudok egy nagyon jó helyet, az nincs messze a XI-től. Ez egy állatklinika, és Isten után rájuk bíznám az állataimat. A Dollyért MINDENT megtettek, Én nagyon tudom őket javasolni!!!
    Ha gondolod nézd meg őket
    És honnan tevezed elhozni a nyuszit?? Van már valami elképzelés?? Jaa, és a nyuszibiztoságról, egy gondolat: mikor azt hiszed hogy mindent eltűntettél akkor tegyél el olyan dolgokat is még amire álmodban nem gondolnád h a nyuszi eléri. Két példa: Dolly az íróasztalomra ugrált fel a kihúzott székről, mikor egy percre kimentem a szobából és onnan riogatta a madaraimat. A másik hogy egyszer a TV-s polcra ugrott fel (ne kérdezd hogy hogyan mert azóta sem bírtam rájönni) és onnan az összes üveg dísztárgyamat leborogatta. Ezek a húzásai rendszerint vizsgaidőszakban voltak, mikor nem volt rá annyi időm mint a hogy azt Ő elképzelte..., ja és a másik emlékezetes momentum: az aranyat érő jegyzeteimet egy zuhanyzás ideje alatt konkrétan ledarálta....
    azok voltak a szép idők :)

    (ja, és hogy mennyire jó emberek vannak ott, éppen az imént hívott fel az asszisztens csaj, hogy akkor hozzon-e nekem nyuszit???)

    [ Szerkesztve ]

    "Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

Új hozzászólás Aktív témák