Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    sd kártyáról milyen programmal lehet úgy visszaállítani a törölt fájlokat hogy az a pc amin ezt végezném, ahhoz nincsen rendszergazdai jogosultságom?

    tehát se telepíteni nem tudok rá, se futtatni olyan programot ami rendszergazdai jogosultságot kér.

    azt tudom hogy a get data back kér ilyet, van esetleg olyan program - ami ráadásul portable - ami rendszergazdai jogosultság nélkül képes erre?

    esetleg ha létezik portable windowsos oprendszer amit win7 alatt elinditok az alatt már ezt meg lehetne oldani?

    egyéb megoldás?

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

  • flash-

    veterán

    üdv

    az hogy lehet hogy sd kártyáról szerettem volna visszaállitani formázás után az mp4 videókat, két program is visszahozta látszólag(méretre és darabszámra kb azok amik eredetileg voltak) de egyik program MOV kiterjesztésű fájlokként hozta őket vissza, a másik pedig SWF fájlokként.
    (Recuva,és Euseus progikkal sikerült, get data back és disk drill pro semmit nem hozott vissza)
    egyiket sem tudom lejátszani megnyitni.(Movot quicktime playerrel sem ment)próbáltam átnevezni őket mp4-re akkor sem.
    próbáltam több fajta videó konvertáló progiba betölteni őket hátha át lehet konvertálni de az sem járt sikerrel.

    ez akkor most mi lehet? mert mondom méretre az mint az erdereti de ha az akkor miért lett más a kiterjesztés és miért nem tudom lejátszani? lehet hogy a headerren kellene valamit helyrehozni és akkor menne?
    én ilyesmire tippelek..de nem értek ennél többet hozzá
    ötlet?

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák