Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Intruder2k5 #4556 üzenetére

    Szia!

    Ne haragudj, köszönöm a kitartó segítséget, de a tegnap esti próbálkozásom kudarcba fulladt minden téren.

    Kezdődött az FW flash-eléssel. Annyira jól leírsz mindent lépésről lépésre, én meg még így is képes vagyok valamit félreértelmezni. Méghozzá azt hogy miután várja az FW-t a router, és arra alkalmas router van, akkor csak simán be kell írni az IP címet, és bejön ez a CFE miniWEB Server.

    Aztán meglett, és sikerült is feltenni a Tomato-t.

    Ezután nem tudom miért semmi sem sikerült, nem volt internet. Ráadásul annyira rossz helyezkedésű az ismerősöm háza (mert neki csináltam volna meg) hogy még a mobilnet sem működik rendesen. Azért kaptál olyan ronda kérdéseket/válaszokat, és azért érkeztek olyan nyögvenyelősen. :(((

    Meg voltam győződve róla hogy valamit én csinálok rosszul, mert egész addig volt internet kapcsolat, még el nem kezdtük a folyamatot. Aztán 3,5 óra után rávettük magunkat hogy felhívjuk a szolgáltató ügyfélszolgálatát (ami jelen esetben egy kisebb távközlési cég) ahol nem iroda jellegű háttérzajok mellet azt mondták hogy voltak ma arra fele valamit szerelni a kollégák, lehet hogy valamit rosszul kötöttek vissza. :DDD
    Főleg azért is jutottunk el idáig mert ezt mutatta a hálózati kapcsolatok állapota:

    (Nem kell röhögni a képen, most ezt tudtam összehozni :B )

    Hangsúlyozom továbbra is hogy ha ez egy egyértelmű jel arra hogy nem a mi hibánkból nem volt net, annak ellenére én kételkedtem hogy valamit én rontottam el, mert előtte a router gyári FW-vel működött, és csak utána szállt el.
    Hozzáteszem a srácnak furcsa volt hogy (szintén ezen szolgáltató) a TV adások fele sem működött rendesen. :F
    Úgyhogy most ott hagytam mindent, ma délelőtt beszél valami szervizessel, és kiderül hogy javult-e a helyzet.
    Még egyszer elnézésedet kérem, és köszönöm a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák