Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Game78

    tag

    Sziasztok!
    Belefutottam egy problémába,ebben kérném a segítségetek...Btel-es voltam,de mivel a céget elku@ták net nélkül maradtam.Ez rádiós net volt...szerencsétlenségemre jelentkeztem a két másik lehetséges szolgáltatóhoz,ami itt elérhető,gondoltam aki gyorsabb annál leszek.Árba hasonló,viszont a másik rádiós szolgáltató jött "ügyesen" így tegnap előtt be lett kötve.Vagyis nem csináltak semmit hanem fogták a Bteles antennát ,resetelték,beállították az ő tornyukra a hozzáférést és kész megy.Sajnos nem voltam itthon.A Btelnél volt felhasználó/jelszó páros amit a Tomato-ba ugye megadtam és mindent beállítottam,távoli elérés,nas elérés,stb.Hibátlanul ment minden.
    Most nézem a routert sima Dhcp van beállítva nincs PPPoE,tehát az antenna a router/Tp-Link NanoStation/ Hát igen resetelték,megváltoztatták a címet,jelszót ...a cím még meg is van,de jelszó??!!Ezzel az a gond,hogy így semmit nem tudok elérni kintről,mert ugye a webes felületről ki vagyok zárva.Ahogy látom fix ip van...mit tudok ilyenkor csinálni,hogy tudom elérni a nast például kintről?Se portforward,se ddns ,semmi így...

Új hozzászólás Aktív témák