Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forestjo

    senior tag

    válasz mave13 #171 üzenetére

    Köszi a választ. Hát, érdekes helyen laksz! Szép a kórház is. Én a Kiskunhalasi kórház Traumáján dolgoztam, most a szociális ágazatban vagyok. Egy "pici kis" :) különbség biztos van odabent is, nem csak kívülről.
    Nézem az úttestet mindenhol, még a szűk sikátorokban is - amiből rettentően sok van -, mint valami képes mesekönyv, olyan sok a felfestett jelzés. Az a két színű, háromszög alakú térszerűen festett jelzés az elsőbbségadás? A lakásod alatt is van.

    Feltűnt, hogy a képeken sok ember visel maszkot. Még mindig vannak, akik hordják Fukushima miatt? Van ennek valami egészségügyi alapja?
    Te egyébként mikor tudtad meg, hogy kimehetsz? Gondolom a tavalyi katasztrófa idején még nem tudtad, vagy igen? Nem féltél a lehetséges következményektől, vagyis pontosabban attól, hogy Tokiót is éri nagyobb földrengés?

    Ahogy nézem, Tokió valamennyire védve van a pusztítóbb cunamiktól, az öböl miatt, de lehet, hogy az ott lévő szakemberek ezt másként látják? Miben más ez a város fekvésileg, mint pl. New Orleans? Tudom, hogy nem ez a szakterületed és nem is akarom rád hozni a frászt (van neked elég frusztráció amúgy is), ezért inkább leállok az ilyen kérdésekkel. :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

Új hozzászólás Aktív témák