Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    Sziasztok!

    Bocs, hogy nem voltam, de a hétvégén vendégségben voltam, az egyik munkatársam, Hiro meghívott a családjához, ma meg elmentünk túrázni. Tetszett, bár érdekes világ egy japán stílusú családi ház. :)

    Digital: fürdőben még nem jártam, szerintem, nem is fogok, egyrészt túl sok ember túl kis helyen, másrészt, nem szeretem a meleget, sem a forróvizes fürdőt. De, ki tudja mi lesz még áprilisig.

    Mister_X:
    mivel az olvasás kissé problémásan megy, meg a japán weblapok használata is, semmi infóm nincs WiMAX terén. Itt elterjedt, drága, és jelenleg semmi eszközzel sem vagyok képes fogni a jelet.

    A jet lag nekem nagyon durván szar volt, de ez egyéni probléma. Valaki meg sem érzi, valaki meg párszor bele akar dögleni, mire elmúlik.

    Borotva van, Gilette, Wilkinson, meg valami helyi csoda. Először a helyi márkába sikerült belefutni (kísértetiesen hasonlított a csomagolás a Gilette-re), de kénytelen voltam kukázni. Ezt nem az olyan kihívásokra találták ki, mint az én pofám.
    Egyébként, a férfiak 99%-a minden nap frissen borotvált, elvétve van szakállas, és szinte alig létezik borostás. Fő a látszat.

    Crystalheart: Elolvastam a bejegyzésed, amit linkeltél. Nagyon tetszik, grat! Az új LP albumot meg akkor nekiállok meghallgatni. Az utolsó kettő után nagyon kiábrándultam, de reményt adtál. :)

    Viszont, új bejegyzés holnap, ma hulla vagyok.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák