Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comanche

    tag

    válasz mr_ricsi #36 üzenetére

    Bocsánat, :R de..
    az a baj, hogy nem igen értem! Mármint értem, csak valahogy nem akar összeállni a fejemben, de legalább is valószínűleg, hülyeséget csinálok... :B

    Megpróbáltam átjumperelni a winchestereket, de nem működik! (valószínű, azért,mert menetközben már nem lehet ilyet csinálni!?) Megnéztem, a kábel közepén, slave-en van a gyors winchi, (a win-el) a végén a kicsi meg master-en! megpróbáltam átavariálni, de sehogy nem indul el!

    (*) Akkor azt kellene tennem, ha újratelepítem majd az egészet, hogy a középsőt juperelem master-re, feltelepítem, aztán ha kész akkor rádugom a régit amit elvileg felismer és kész!
    (most ha azt kikapcsolom sem indul el...pedíg úgy szeretném, hogy működjön! )

    Csak ezért nem értem, mert írod, hogy...
    ''Mindig a kék csati megy az alaplapba, és a tulsó végén mindig kell eszköznek lenni.
    2 eszköznél sebeségben nincs eltérés, attól függően, hogy a kábelen hova kerül.
    Amelyikről a windowst akarod indítani, az legyen a Master. (Így egyszerűbb.)
    CSel-nél a középső meghajtó lesz a Slave, a szélső a Master. Master-Slave jumperrel ez szabadon megfordítható.''

    Itt a mondat elején, azt értelmezem, hogy a középső slave, a vége a master! Ezt a kábel vagy az alaplap maga dönti el, (így van valami állítva, vagy alapban így ismeri fel őket,) vagy úgy kellene juperelni!? A végén az van, hogy szabadon megfordítható... hát ez most nekem nem sikerült, de lehet, hogy tényleg mert ezt telepítés elött kell csinálni?

    Vagy az a megoldás, hogy a végére teszem a win-es gyorsat masteren, feltelepítem, (mert a ''...túlsó végén mindíg kell ezköznek lennie...) aztán amikor kész, ráteszem középre a kicsit slave-re jumperelve és jó lesz! Akkor elvileg, ki is tudnám kapcsolni, ha nem kell és el is indul úgy a gép?
    /ez fizikailag elég macerás megoldanom, de ha így kell, akkor így kell...

    (*) Akkor ez így elvileg nem jó, mert a végén kell mindenképpen lennie ezköznek...!?





    [Szerkesztve]

    Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Új hozzászólás Aktív témák