Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    Régen írtam, tanulságos hétvége volt ez nekem. Valamit változtatnom kell a játékomon, túl sok szelvényt rakok, túl kicsi tétekkel, túl sok meccsel. Így hiába találtam el különböző szelvényeken Leicester, Spurs, Depor, Brisbane, Hertha, Gladbach, Juve, Roma, Napoli, Fio, Milan, Real 1. fi, Benfica győzelmeket ha közben Manchester, Dortmund, Wolfsburg, Feyenoord, Atletico elvitt több vegyest, aztán a nyertes szelvények a végén csak aprót hoztak. Bosszantó azért elég sok tipp jött de nem sokra mentem vele. Félkövérrel szedtem a számomra remek odds és mégis tuti választásokat, Leicester, Spurs, Hertha, Juve ezeket mind éreztem, elemeztem... miért nem raktam egyenként vagy párosával, miért rakom mindig mellé a szemetet? Elcsábít a Zrt. birodalom sötét oldala, elveszek a kínálatban. Irigylem aki hetente 1-2 meccset kinéz, megfontolva aztán 5-10K rá. Én meg 5 db 500 Ft-os 3-4 meccses szelvényt elszórakozok. Szerintetek hogyan csináljam inkább, szűkítsem kettes kötésekre? Mit tanácsol a Jedi Tanács?

Új hozzászólás Aktív témák