Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #18573 üzenetére

    Bepótoltam a Corvo Bianco Triss videót. Pont ahogy sejtettem: vissza akar menni Kovir-ba (várható, mert így nem borul fel a folytonosság az alapjáték prológusával a DLC-ben), amiről már ő maga is többféleképp elhinti, hogy közel sem olyan kellemes hely, mint Toussaint (még ha nem is kifejezetten rossz).

    Aztán kezdtem kicsit olvasgatni, és találtam mástól is elmélkedés többek közt erről, hogy mi a potenciális gond néhányknak Geralt-al és Yen-el: [link] (doksi) - csak nálam annyi volt a különbség, hogy (legalább is kezdetben) nem frusztráció gyötört ezek kapcsán (amiket a doksi végén ír, hogy egyre kevesebb a kihatásunk Geralt reakcióira, főleg Yen felé), hanem elfogadtam a helyzetet, úsztam az árral (próbáltam figyelni arra, hogy mit szeretne Geralt, és azzal összhangban játszani), ez vezetett oda, hogy az első két részt feledve másfelé vitt magával a harmadik rész második fele (a doksi jobban megfogalmazza, amit lentebb próbáltam arról, hogy "sugallatot éreztem a játék felől, hogy merre kéne menni").

    Persze ehhez még hozzájátszik az is, hogy ki milyen sorrendben játszotta a quest-eket (hamarabb, vagy később megyünk Skellige-re és Kaer Morhen-be, mert itt elég tág a játéktér). Több meghatározó karakterre (akik formálhatják a játékos fejében élő Geralt képet) igaz, hogy nagy rész felcserélhető a sorrend, ahogy találkozunk velük (és lehet kevergetni is némileg), Ciri-vel a legkisebb a mozgástér.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák