Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz Dr. Student #2341 üzenetére

    Én úgy játszom, hogy a küldetések panelen megnézem melyik az a küldetés ami kb az én szintemen van (feljebb nem nagyon megyek, max. a jelenlegi alatt 1-2-vel)
    Így jól tudok fejlődni, és még nem találkoztam olyannal hogy belefutottam volna legyőzhetetlen ellenfélbe.
    ha pedig kalandozol ments sűrűn, és ha túl erős szörnnyel találkozol még meg tudod gondolni magad, vagy visszatöltd az állást.
    Szóval ne aggódj azon hogy melyik területet milyen szinten érdemes elkezdeni, én alig csináltam még főkűldetést, a második térképen vagyok, de már most van vagy 30 fő/mellék/szörnyvadász/kincskereső küldetésem, amikből vagy tizet el is tudnék kezdeni. Ezekben bőven lehet fejlődni.

    Piros mutagén egy van nekem is csak, szerintem majd lesz több is
    a fába szorult druida küldetésnél dobta a farkasember
    A páncéllal úgy vagyok hogy most 11-es szinten vagyok, de sosem éreztem hogy jó lenne erősebb cucc. Felfedezem a világot, és elég durva cuccokat szedek össze, amiket rúnákkal lehet tápolni is.
    Egyszer volt olyan hogy bementem egy barlangba és egy nagyon erős arakász volt ott, egyszerűen fogtam magam és kijöttem a barlangból. Majd ha erősebb leszek visszamegyek.
    Mondjuk időnként azért benézek a kovácshoz.

    Rúnákat nem tudom lehet-e készíteni, nekem rengeteg van és adom el őket mert így sem tudom használni.

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák