Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    Na en is elorendeltem vegul.. :) Nem azert (najo egy kicsit) mert nem birom cernaval, hanem mert befosatott a hir, hogy a cdgalaxis kifogyott a keszletbol es csak Decemberben jon uj. Meg a konzolvilag is, meg a mindenki...azaz majdnem mindenki, az 576-nal talaltam meg raktaron.

    A kerdesem is ezzel kapcsolatban volna. En azelott Angliaban eltem es ott rendeltem jatekot ha vettem valamit, de ott elore is kellett fizetni, itt viszont nem, hanem gyakorlatilag csak az utanvet es a bemegyek erte verziok voltak, fizetni nem lehetett. En a bemegyek verziot valasztottam, mert az utanvetes az csak 14.-en hozza ki.

    Szoval a kerdes az, hogy szerintetek most akkor bemegyek, elkurjantom a nevem, azt adjak is a jatekot a kezembe? Email ertesitest kaptam, hogy sikeres volt az elorendeles, de az emailben semmi regisztracios szam nem volt vagy ilyesmi. Se azt nem irtak, hogy mikor menjek be erte, szoval akar mittomen vasarnap is mehetek, vagy jovoheten? (nyilvan pentek vagy szombat mennek) Azt irtak, hogy 2-3 napon belul hivnak, hogy mikor lesz kezbesitve, de mivel en szemelyesen akarom atvenni ezert ez szerintem ram nem vonatkozik szerintem. Attol is felek (mivel az osszes tobbi bolt kifogyott) hogy esetleg mar kifogytak a raktarkeszletbol, csak rosszul irtak ki hogy meg volt nekik vagy ilyesmi. Nyilvan felhivom oket mielott elmennek erte, de erdemes koran bemennem erte, vagy mivel tenyleg ott vagyok valami adatbazisban az en peldanyomat nem adhatjak oda masnak es igy raerek delutan?

    Szoval van valakinek 576-os tapasztalata? (egyebkent az Arena plazaban fogom elvileg atvenni)

    Koszi a segitseget! :R

Új hozzászólás Aktív témák