Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • OTIS_

    tag

    válasz xedos #26 üzenetére

    Hali!

    Szerinted létezik olyan megoldás, amivel egy p2-p3 as notit tudnék 10-12 órán át használni, word+winampra, esetleg még netezés, de az már tényleg csak extra :)
    A word+winamp arra kéne, amíg elmegyek suliba, füzetnek használom a notit, meg a bejárás hosszadalmait azzal tölteném, hogy zenét hallgatok rajta, ehhez még a kijelző sem szükgéses :)

    Tulajdonképpen bármilyen teljesítményű jó, csak megfeleljen ennek, és itthon mehessen 24/7 ben hálózati áramról, mert ha már lesz notim, akkor arról nyomom majd a töltést, így kevesebb lesz a villanyszámla, mintha az asztali gépem menne éjszakákon át...

    Egy haverom aztmondta ez fizikai képtelenség, mert a mai P4 szintű notik zabálják az áramot, így nagy akksival is max pár órát bírnak, a régiekhez meg kisebb/szarabb akksi van...
    Szóval az érdekelne, hogy vajon tényleg lehetetlen e ez? Noti teljesítménye nemszámít még1x mondom, csak word lesz rajta meg winamp, esetleg böngésző...
    Előre is köszi a válaszokat!
    Hali!

    [Szerkesztve]

  • OTIS_

    tag

    válasz PLacc #38 üzenetére

    A két akksis megoldás érdekelne, a lehető legolcsóbban szeretném megoldani, mennyi plusszköltséget jelenthet egy akksi? Tudom így túl tág a kérdés, pl ha vennék vmi 0,5-1 éves Thinkpadot (vagy valamit amit majd ajánlotok esetleg...) akkor lehetne e, és ha igen mennyiért kb még1 akksit szerezni?
    Suliárammal az a gond, hogy távol vagyok a konnektortól, órákon pedig használnám, a 10 perces szünetek pedig nemelegek arra, hogy utántöltsek annyit amennyi az órán lemerült belőle... Meg abban sem vagyok biztos, hogy ha egy tanár meglátja, nem szalad le az igazgatóhoz (aki egyébként a matektanárom) , hogy jééé a gyerek lopja az áramot.
    Ja és még az is kérdés, hogy mennyi súlyt tesz ki egy akksi a notebook súlyából, mert ha sokat, akkor már igen nehézkes lesz cipelni, és lehet hogy neméri majd meg, hogy leszakadjon miatta a vállam.
    Hali!

    [Szerkesztve]

  • OTIS_

    tag

    válasz Blyan #40 üzenetére

    Köszi, megnéztem a linkeket, és arra jutottam, hogy vennem kéne valamilyen r50 est, és ahhoz kaphatnék 20.000 ért plussz akksit, ami már megfelelne az igényeimnek.
    Arról nemírnak, hogy milyen nehéz az akksi, van erről tapasztalatod, kb mekkora részét teszi ki a notinak? Használtan megéri ilyet venni? Ha az újat sikerül nettó áron megszereznem akkor is csak nyár végén van rá esély, hogy megtudjam venni, de azért jobb előre tájékozódni.
    Hali!

  • OTIS_

    tag

    válasz Blyan #42 üzenetére

    Sorry, valahogy elkerülte a figyelmemet :(
    A használt dologgal magára a notira gondoltam, persze az akksija annak ugyanolyan használt, de ki lehet próbálni, hogy nem lett e elhasználva, vagy bármi, ami miatt ne bírná legalább a 80% át nyújtani egy új teljesítményének. Ha hülyén fogalmaztam ezért is bocs.
    Ha elvagyok tévedve az akksik terén bocs, ezért jöttem informálódni :)
    Vagy ha esetleg olyat vennék használtam aminek hulla az akssija, olcsóbban, aztán én vennék bele 2 új akksit... Ez sem rossz ötlet, majd még nézegetem az aprót, hátha találok valamit. Köszi a helpet!
    Hali

  • OTIS_

    tag

    válasz PLacc #45 üzenetére

    Köszi a tanácsot, megnézem, remélem sikerül rá összedobni a pénzt, ha nem akkor most hopppon maradtam :) Köszi még1x
    Hali!

Aktív témák