Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    válasz Anee #1544 üzenetére

    A gazdira sosem fog tojni, mert tőle kapja az ételt. :) Viszont egy másik malac a nap 24 órájában mellette van és az rengeteget számít. És bár az én malacaim is sokszor összekapnak, egymás nélkül sem lennének meg. Erre legjobb példa mikor most Zsömi beteg volt és beraktuk ideiglenesen egy dobozba Fidótól külön, majd bebújt pihenni a takaró alá, Fidót nem hagyta nyugodni a magány és állandóan le akarta húzni a takarót Zsömiről. Na meg a legtöbbször csak gubbasztottak egymás nélkül és Zsömi akkor lett a legjobban mikor újra futkározhatott a másik malacommal. Szerintem ha egyedül lett volna a malackám lehet feladta volna a küzdelmet a betegség ellen(amin a doki csodálkozott, hogy túlélte), magányában nagyon elhagyta magát.
    Én biztos nem vonakodnék, hanem hoznám a 2. malit. :))

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák