Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cukorborso

    újonc

    Sziasztok!
    Sajnos én is az átvágottak között vagyok. Pedig annyi gyanús jel volt.... Hívott egy nő,hogy nyertem 1.9M Unicredit b.kártyán és 3 órán belül hozzák DE vegyek és hagyjam bontatlanul a feltöltő kártyákat amit vennem kell 20E ft. értékben. :F . Már a kutas mondta,hogy szivacs az egész, de én még hittem - még a pici babámról is kérdezett merthogy neki is van blabla. Majd amikor bediktáltam, hívtam a férjem,hogy asszem nagyon átvágtak. Rögtön félre álltam, és elkezdtem a sajátomra feltölteni. A 6 kártyából 4-et sikerült a többit már lenyúlták. Hívott a nő , hogy mi a szitu majd mondtam neki hogy jééé már amúgy kettőt nem is tudtam...erre az,hogy igen mert már a számítógépen van és mindjárt rendben lesz, de így el estem a létől. Vagy veszek újra 20ezerért....- itt nyomtam ki. ja és hangoztatta ,hogy így másé lesz a pénz és sajnálja a bizalmatlanságomat :R . Az egész napom ráment, hogy hogy lehettem ennyire b..f...z. De már megtanultam a leckét. Vigyázzon mindenki!

    u.i. Mondjuk én várom,hogy hívják fel mondjuk egyik családtagom és legyek ott..... :((( :(((

Új hozzászólás Aktív témák